image Sophie Turner dhe Joe Jonas po bëhen prindër për herë të parë - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15208

Të shëruar

12815

Të vdekur

615

Showbiz/ Sophie Turner dhe Joe Jonas po bëhen prindër për herë të parë

news image

Sophie Turner dhe Joe Jonas do të bëhen prindër për herë të parë, transmeton Gazeta Sinjali.

Lajmin e ka bërë të ditur një burim i afërm me aktoren e “Game of Thrones” për E!news.

“Çifti po i mban gjërat më private, por familja dhe shoqëria e tyre janë shumë të emocionuar. Sophie ka zgjedhur me kujdes veshjet për të qenë sa më komode me ndryshimin e trupit të saj”, ka thënë burimi.

Kujtojmë se Sophie, 23-vjeçare dhe Joe, 30-vjeçar kanë kurorëzuar dashurinë e tyre një vit më parë në Las Vegas./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin