image Çfarë po ndodhë në Anfield? Liverpool shënon dy gola të shpejtë për të trefishuar epërsinë - VIDEO
[wp-story id="814678"]

Futboll

Çfarë po ndodhë në Anfield? Liverpool shënon dy gola të shpejtë për të trefishuar epërsinë – VIDEO

news image

Liverpooli po e ‘demolon’ skuadrën e Manchester United.

‘Reds’ mbyllën pjesën e parë me epërsi minimale, pas një goli nga Cody Gakpo në minutën e 43-të.

E me fillim të pjesës së dytë, vendasit e kanë nisur furishëm, duke realizuar dy gola të tjerë të shpejtë.

Darwin Nunez ishte realizatori i dytë, duke shënuar në minutën e 47-të.

Tre minuta më vonë, Cody Gakpo realizoi golin e dytë personal të tij dhe të tretin për skuadrën, pas një finalizimi fantastik duke e mposhtur De Gean në minutën e 50-të.

/GazetaSinjaliSport/