image Cardi B: Jam beqare, e pasur dhe bëj çfarë të dua

Bota e Yjeve

Cardi B: Jam beqare, e pasur dhe bëj çfarë të dua

news image

Reperja amerikane Cardi B, njihet si artiste e teksteve të ashpra dhe shumë ekspozuese me linjat e saj trupore.

Cardi B është nënë e një vajze të quajtur Kulture Kiari Cephus dhe ishte në një lidhje dashurie prej tre vitesh me babain e vajzës reperin Offset.

Reperja ka vendosur të ndahet nga bashkëshorti i saj, duke u deklaruar edhe për arsyen që e drejtoi atë deri tek divorci “Unë nuk mund të pres derisa të më tradhëtoj përsëri”.

Teksa është aktive tërë kohën në llogarinë e saj në Instagram, Cardi vazhdimisht poston edhe ndonjë thumb rreth të kaluarës së saj me Offset.

“Jam beqare e pasur dhe bëj çfarë të dua” këtë e ka hedhur në instastory duke u siguruar që të gjithë të dijnë statusin e saj. /Gazeta Sinjali/