image Capital T po punon për albumin e ri - Sinjali

Showbiz/ Capital T po punon për albumin e ri

news image

Rep-artisti shumë i përfolur shqiptar Capital T, është duke punuar për albumin e ri.

Këtë e ka bërë të ditur vetë artisti përmes disa imazheve të publikuara në rrjetin social Facebook, transmeton Gazeta Sinjali.

“Vikendi… Albumi duke u punuar”, ka shkruar ai ndër të tjera në mbishkrimin e imazheve.

Capital T nuk ka bërë të ditura detajet e tjera rreth këtij albumi dhe mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur ai për publikun.

Kujtojmë se “Hala” është projekti i fundit muzikor i artistit në bashkëpunim me Majk. Kënga është publikuar më 6 nëntor dhe deri më tani numëron mbi 1 milion klikime në kanalin YouTube./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin