COVID-19

Të infektuar

3703

Të shëruar

1946

Të vdekur

79

Showbiz/ Camila Cabello elektrizon publikun me performancën te Jimmy Fallon

news image

Kantautorja e njohur me famë botërore, Camila Cabello, ka elektrizuar publikun në emisionin televiziv “The Tonight Show” të Jimmy Fallon.

Cabello ka performuar live këngën “Living Proof”, e cila është pjesë e albumit më të ri të artistes që titullohet “Romance”, transmeton Gazeta Sinjali.

Krahas interpretimit të kësaj kënge, ajo çka i la pa fjalë publikun ishte edhe performanca që artistja kishte vendosur ta bënte.

Kujtojmë se Camila ka publikuar albumin “Romance” ditën e djeshme dhe do të promovohet me një turne muzikor botëror që pritet të fillojë së shpejti./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin