image Butrinti shpërndan reagimet e të huajve ndaj këngës “Dy Zemra” - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

14882

Të shëruar

12188

Të vdekur

607

Butrinti shpërndan reagimet e të huajve ndaj këngës “Dy Zemra”

news image

Pasi u lansua kënga në Youtube nga Butrint Imeri dhe Nora Istrefi përpos numrit të madh të klikimeve, janë postuar edhe reagimet të cilat bëhen ndaj këngës, shkruan Gazeta Sinjali

“Dy Zemra” po ecën shumë mirë si projekt i sjellur nga dy artistët e njohur të estradës tonë.

Tani janë adresuar edhe video nga blogerë të cilët u bëjnë reagime këngëve nga e gjithë bota.

Duke dhënë komente pozitive dhe duke shijuar momentin me “Dy Zemra”, Butrinti ka shpërndarë videot e këtyre blogerëve.

Kujtojmë se ka vetëm 1 ditë që nga publikimi i këtij projekti dhe deri tani kënga është klikuar mbi 1 milion herë në kanalin zyrtar Youtube. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: