image Butrint Imeri tregon format trupore në imazhin e fundit - Sinjali

Butrint Imeri tregon format trupore në imazhin e fundit

news image

Kur bëhet fjalë për Butrint Imerin, pa dyshim se të gjithë fansat e admirojnë, shkruan Gazeta Sinjali.

Përveç këngëve dhe projekteve të shumta që këngëtari na sjell, ai po ashtu ndan me ndjekësit e tij edhe foto atraktive.

Kësaj here ai në InstaStory postoi një imazh ku shfaqet gjysmë i zhveshur nga fitnesi, e që pa dyshim se bien në sy format e tij trupore dhe kujdesi që ai ka për veten.

Ndryshe, projekti i fundit nga artisti, ishte “PHANTOM” ku arriti një sukses mjaft të madh dhe u pëlqye nga publiku. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: