image Butrint Imeri publikon një pjesë të super baladës që do të dalë së shpejti - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

68.351

Të shëruar

59.438

Të vdekur

1.592

Butrint Imeri publikon një pjesë të super baladës që do të dalë së shpejti

news image

Këngëtari i mirënjohur, Butrint Imeri, rikthehet me projekt të ri muzikor sërish pas dy muajsh, shkruan Gazeta Sinjali.

Kësaj radhe, këngëtari i hiteve do të vijë me një super baladë të titulluar “Lule e Dashnisë”.

Një pjesë të këngës, Butrinti e ka publikuar edhe në rrjetin social “Instagram”.

Vargjet me të cilat Butrinti e pyet “Lulen e Dashnisë” nëse e ka marrë malli, janë shoqëruar me tingujt e kitarës së Astrit Stafajt, në një ambient romantik, me qirinj dhe zjarr në mes të borës, tipik për sezonin e dimrit./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: