image Burri në Mitrovicë sulmon tri femra me shufër metalike e sprej

Siguri

Burri në Mitrovicë sulmon tri femra me shufër metalike e sprej

news image

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person i cili dyshohet se sulmoi fizikisht tri femra në Mitrovicë, shkruan Gazeta Sinjali.

Personi i arrestuar dyshohet se sulmoi viktimat me shufër metalike dhe më sprej, duke u shkaktuar kështu lëndime trupore.

Ngjarja ndodhi në rrugën “Adem Voca” të Mitrovicë, rreth orës 14:00.

/GazetaSinjali/