image Brenda shtëpisë luksoze të Dua Lipës (FOTO) - Sinjali

Brenda shtëpisë luksoze të Dua Lipës (FOTO)

news image

Dua Lipa shpesh shihet në vende të ndryshme të botës, duke shijuar pushimet luksoze me miqtë dhe duke realizuar koncerte, megjithatë, jeta e saj në shtëpi është edhe më luksoze.

Sipas Hello!, këngëtarja jeton në një apartament elegant në Londër, pasi doli në tregun e pronave në vitin 2017 kur ajo ishte vetëm 22 vjeçare.

Dua e ndan kohën e saj midis Mbretërisë së Bashkuar dhe SHBA me të dashurin dhe modelin Anwar Hadid, megjithatë, besohet se çifti u izolua në shtëpinë e saj në Londër gjatë pandemisë së koronavirusit.

Më poshtë mund të shihni disa pamje të ambienteve të brendshme të shtëpisë. /GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: