image Bora Zemani uron nga spitali djalin për ditëlindje

Bota e Yjeve

Bora Zemani uron nga spitali djalin për ditëlindje

news image

Moderatorja shqiptare Bora Zemani ndodhet në spital.

Shoqja e saj Semi mbrëmë ka postuar një foto ku mbante duart e Borë teksa ndodhej në shtratin e spitalit.

Ani pse nuk dihet ende për çfarë ndërhyrje bëhet fjalë Olsa ka treguar se nesër Bora do ta prezantojë puntatën e Për’puthen. Por teksa ndodhet në spital ajo nuk ka harruar ta urojë djalin e saj që e ka me ish partnerin e parë Vin Velin.

Ajo e ka uruar atë për datëlindje nga spitali me një urim të vecantë. Edhe pse asaj i janë prishur planet për ta festuar së bashku me të, ajo këtë festë e ka shtyer për pak më vonë.

View this post on Instagram

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Moderatoja javëve të fundit ka qenë më e komentuara nga mediat, pas trekëndëshit të krijuar me Donaldin dhe Beatrixin.

/GazetaSinjali/