image Bora Zemani nervozohet keq në Përputhen (VIDEO)
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Bora Zemani nervozohet keq në Përputhen (VIDEO)

news image

Moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani është nervozuar gjatë emisionit të djeshëm në “Përputhen” pas sherrit mes Jurgenit dhe Mikelës, shkruan Gazeta Sinjali.

Kjo e fundit doli nga skena pasi Jurgeni i përmendi edukatën familjare dhe i tha se do të bëjë çfarë të dojë.

“O Jurgen nuk janë normale fare këto që po thua. Tregon edukatën e familjes dhe pastaj viktimizohesh. Nuk janë normale të gjitha këto. I thua tjetrës se po të ofendon ty pse kërkon të bëjë çfarë të dojë”, i tha Bora Jurgenit./GazetaSinjali/