image Blero publikon remixin e këngës "Fotografia" - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

14882

Të shëruar

12188

Të vdekur

607

Muzikë/ Blero publikon remixin e këngës “Fotografia”

news image

Blerim Muharremi i njohur me emrin artistik si Blero, e ka publikuar remixin e këngës së tij “Fotografia”, e cila ishte hit për vite me radhë.

Kënga është publikuar e shoqëruar me video me titra, transmeton Gazeta Sinjali.

Albo remix i këngës është publikuar në kanalin zyrtar të Bleros në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin