image Bebe Rexha shfaqet në gjendje të keqe shëndetësore: Jam lodhur nga ky infeksion - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15063

Të shëruar

12570

Të vdekur

613

Bebe Rexha shfaqet në gjendje të keqe shëndetësore: Jam lodhur nga ky infeksion

news image

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha përmes rrjetit social Instagram ka njoftuar fansat se prej ditësh është e shtrirë në gjendje të keqe shëndetësore.

Artistja vuan nga infeksioni i sinusit dhe ndezja e infeksionit karakterizohet me dhimbje koke, ethe, mukozë e trashë që shkakton bllokim dhe dhimbje në zonën e fytyrës.

Ajo shprehet se mezi merr frymë, mezi dëgjon dhe ka dhimbje të tmerrshme koke prej ditësh.

“E sëmurë dhe e lodhur nga ky infeksion i sinusit. Mezi marr frymë”, shprehet Bebe. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: