image Bebe Rexha ngacmon imagjinatën me veshjen transparente - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

107629

Të shëruar

105200

Të vdekur

2250

Bebe Rexha ngacmon imagjinatën me veshjen transparente

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, është një nga artistet që ka arritur suksese në mbarë botën, shkruan Gazeta Sinjali.

Ajo ka publikuar mjaft hite dhe ka kryesuar shpesh në listat e tregjeve muzikore.

Bebe njihet për thjeshtësinë dhe sinqeritetin e saj, të cilin e ndan shpesh me fansat. Ajo ka qenë mjaft aktive këtë periudhë në rrjete sociale.

Së fundmi artistja ka ngacmuar imagjinatës e fansave me figurën e bujshme trupore. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka bërë një performancë në spektaklin televiziv, ‘Legendary’.

Ajo ka shpërndarë një fotografi duke i ftuar fansat e saj që ta përcjellin interpretimin e 31-vjeçares.

Ndërsa vëmendje ka marrë dukja e saj dhe veshja që ekspozonte shumë nga figura trupore.

Bebe ka pozuar e kthyer nga prapa, e veshur me rroba transparente që ngacmojnë imagjinatën e gjinisë tjetër./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: