image Bebe Rexha lanson koleksionin e të brendshmeve për femra - Sinjali

Bebe Rexha lanson koleksionin e të brendshmeve për femra

news image

Bebe Rexha dhe kompania ‘Adore Me’ kanë nxjerrë në shitje një koleksion të brendshmesh në fillim të kësaj vere.

Këngëtarja ka realizuar një set fotografik mjaft provokues, për të promovuar të brendshmet.

Para bashkëpunimit me markën, paraqitja e përmasave të ndryshme të trupit në faqen e internetit të ‘Adore Me’ ishte diçka që e shtyri këngëtaren të punonte me ta.

“Ka qenë një udhëtim për mua të mësoj se si ta dua veten dhe të pranoj veten dhe trupin në të cilin ndodhem. Unë me të vërtetë besoj se njerëzit e të gjitha formave dhe madhësive meritojnë të ndihen seksi”, ka thënë këngëtarja shqiptare./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: