image Bebe Rexha dhe Dua Lipa pjesë e spektaklit "The Voice" - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15472

Të shëruar

13278

Të vdekur

622

Showbiz/ Bebe Rexha dhe Dua Lipa pjesë e spektaklit “The Voice”

news image

Dy këngëtaret e njohura shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha dhe Dua Lipa, do të jenë pjesë e spektaklit “The Voice”, në Amerikë.

Artistet shqiptare do të jenë ndihmës-trajnere të këngëtarit gjithashtu të njohur, Blake Shelton, transmeton Gazeta Sinjali.

Lajmin e kanë bërë të ditur Bebe dhe Dua, përmes profileve të tyre në rrjetin social Instagram.

Krahas Bebe Rexhës dhe Dua Lipës, ndihmës-trajner në këtë spektakël do të jenë edhe Ella Mai dhe Jonas Brothers./Gazeta Sinjali/

#TeamBlake let’s go!!

Gepostet von Bebe Rexha am Mittwoch, 22. Januar 2020

Shpërndaje artikullin