image Autobusi urban dhe vetura luksoze përplasen në Prishtinë - PAMJE
[wp-story id="814678"]

Sinjalizime

Autobusi urban dhe vetura luksoze përplasen në Prishtinë – PAMJE

news image

Një aksident trafiku ka ndodhur mes një veture dhe autobusit në Prishtinë, shkruan Gazeta Sinjali.

Pamjet nga vendngjarja janë realizuar nga një sinjalizues i Gazetës Sinjali, ku ka bërë të ditur se aksidenti ka ndodhur në rrugën “Asllan Pireva” në Prishtinë.

Nga ky aksident ende nuk dihet se a ka persona të lënduar.

Sinjali ka kontaktuar Policinë, por të njëjtit ende nuk kanë kthyer përgjigje.

/GazetaSinjali/