image Asnjë i vdekur dhe 7 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit - Sinjali

Asnjë i vdekur dhe 7 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit

news image

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar rastet me COVID-19 për 24 orët e fundit, shkruan Gazeta Sinjali.

Nga kjo ministri kanë bërë me dije se në vendin tonë janë regjistruar 7 raste pozitive me Covid-19. Në këtë interval kohor po ashtu janë konfirmuar edhe 13 persona të shëruar.

Tutje në kuadër të raportit të MSH-së bëhet e ditur se janë vaksinuar 62 persona ndërkaq raste aktive në total janë 428.

May be an image of text

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin