image Arrestohet një shqiptar dhe një rome për prostitucion - Sinjali

Policia/ Arrestohet një shqiptar dhe një rome për prostitucion

news image

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë shqiptar dhe një grua rome të dyshuar se janë marrë me prostitucion në Gjilan.

“Janë arrestuar një mashkull K-Shqiptar dhe një femër rome, nën dyshimin e bazuar se janë marrë me prostitucion”, thuhet në njoftimin e policisë.

Me vendim të gjykatës të dyshuarit janë dërguar në procedurë të shpejtë. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin