image Arrestohet një 21-vjeçar në Mitrovicë për posedim të drogës

Siguri

Arrestohet një 21-vjeçar në Mitrovicë për posedim të drogës

news image

Një person me inicialet G.I., 21-vjeçar është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi që i njëjti dyshohet se ka kryer veprën penale “Posedim i paautorizuar i narkotikeve, substancave psikotrope dhe analoge”, shkruan Gazeta Sinjali.

 I dyshuari është arrestuar në rrugën “Hoxhë Hasan Tahsini” në Mitrovicë, derisa zyrtarët policorë kanë ndaluar një automjet dhe kanë kontrolluar pasagjerët.

Policia me këtë rast ka konfiskuar një sasi të substancës narkotike të llojit marihuanë.

Përshkrimi i fotografisë nuk është i disponueshëm.

/GazetaSinjali/