image Arrestohet edhe një i dyshuar për mashtrim me subvencione

Siguri

Arrestohet edhe një i dyshuar për mashtrim me subvencione

news image

Më 3 dhjetor në tetë komuna të vendit u zhvillua një aksion, ku u arrestuan 31 persona nën dyshimin se kanë kryer veprën “Mashtrim me subvencione”.

Në lidhje me këtë, Policia e Kosovës dje ka arrestuar edhe një person tjetër në Pejë.

Sipas raportit të Policisë, i dyshuari është arrestuar dje dhe pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

/GazetaSinjali/