image Arrestohen dy persona në Pejë, merreshin me prostitucion
[wp-story id="814678"]

Siguri

Arrestohen dy persona në Pejë, merreshin me prostitucion

news image

Një femër shtetase e Shqipërisë dhe një burrë nga Kosova, janë arrestuar dje, rreth orës 15:00, në fshatin Raushiq të Pejës, nën dyshim për marrje me prostitucion, raporton Gazeta Sinjali.

Policia njofton se gjatë intervistimit, të dyshuarit kanë pranuar në tërësi veprën.

Mirëpo sipas raportit të Policisë, në konsultim me gjyqtarin, rasti kalon me procedurë të rregullt ndërsa, të dyshuarit janë liruar. /GazetaSinjali/