image Arrestohen dy burra në Gjakovë, dyshohen për prostitucion - Sinjali

Arrestohen dy burra në Gjakovë, dyshohen për prostitucion

news image

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Gjakovë, si të dyshuar për prostitucion, shkruan Gazeta Sinjali.

Dy të dyshuarit janë arrestuar dje, ndërsa dyshohen se këtë vepër penale e kanë kryer në shkurt të këtij viti.

Të arrestuarit janë intervistuar dhe me urdhër të prokurorit është hapur rasti si “marrje me prostitucion”. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin