image Arjola Demiri merr sërish vëmendjen me veshje në “Big Brother VIP” - Sinjali

Arjola Demiri merr sërish vëmendjen me veshje në “Big Brother VIP”

news image

Pas katër vitesh pauzë, këtë vit është rikthyer “Big Brother”, por kësaj here banorët janë persona të njohur për publikun.

Në mesin e banorëve është aktorja tropojane, Arjola Demiri.

Aktorja mori sërish vëmendje me veshjen në natën e mbrëmshme të “Big Brother VIP”. Ajo ka zgjedhur të shfaqet provokuese e veshur me një fustan me ngjyrë të kaltër dhe me dekolte të hapur.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin