image Ariana Grande kapet mat duke u puthur me të dashurin e ri

Bota e Yjeve

Showbiz/ Ariana Grande kapet mat duke u puthur me të dashurin e ri

news image

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Ariana Grande është parë duke u puthur me një mashkull misterioz në një bar në Los Angeles.

Sipas asaj që thonë dëshmitarët që e kanë parë nga afër artisten, mashkulli përkrah saj nuk ishte fytyrë e njohur për publikun, transmeton Gazeta Sinali.

Në një video që posedon “TMZ”, shihet Ariana Grande teksa puth dhe e përqafon një mashkull, fytyra e të cilit nuk shihet.

Kujtojmë se përgjatë javës së kaluar, artistja ishte parë përkrah artistit gjithashtu të njohur, Mikey Foster duke shëtitur në DisneyLand. Në media ishte aluduar se dyshja kishin filluar një lidhje dashurie, por që për këto lajme nuk kishin reaguar asnjëri nga artistët./Gazeta Sinjali/

https://www.youtube.com/watch?v=sMOFqUoTvEc&feature=emb_title