image Arbenita Ismajli zbulon porterin e vajzës Nina
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Arbenita Ismajli zbulon porterin e vajzës Nina

news image

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, së fundmi është bërë edhe nënë, shkruan Gazeta Sinjali.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku sjellë foto nga përditshmëria.

Së fundmi modelja ka vendosur që ta ndajë me ndjekësit portretin e vajzës së saj dhe reperit Fero.

Ajo ndau një imazh të ëmbël në postimin e fundit, portretin e vajzës Nina, ku si duket i ka ngjarë nënës së saj.

View this post on Instagram

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)

/Gazeta Sinjali/