image Arben Vitia, Valbon Krasniqi dhe Naser Ramadani thërrasin konferencë për media
[wp-story id="814678"]

Kosovë

Arben Vitia, Valbon Krasniqi dhe Naser Ramadani thërrasin konferencë për media

news image

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia së bashku me drejtorin e ShSKUK-së, Valbon Krasniqi dhe drejtorin e IKSHPK-së, Naser Ramadani do të mbajnë konferencë për media.

Konferenca do të mbahet tek ndërtesa e Qeverisë në orën 17:00.

Nuk dihet arsyeja se pse është thirrur kjo konferencë.

/GazetaSinjali/