image Antidroga zbarkon në Prizren, aksion kundër drogës

Siguri

Antidroga zbarkon në Prizren, aksion kundër drogës

news image

Antidroga e Policisë së Kosovës është duke zhvilluar një aksion kundër drogës në Prizren, raporton Gazeta Sinjali.

Burimet e Sinjalit kanë bërë të ditur se aksioni ka nisur sot dhe pritet konfiskimi i një sasie të caktuar të drogës.

Gjithashtu, burimet bëjnë me dije se pritet arrestimi i së paku një personi.

Sinjali do të ju mbajë të informuar për detajet e reja.

/GazetaSinjali/