image Aksidentohen duke ikur nga policia, tre të lënduar në Elbasan
[wp-story id="814678"]

Rajon

Rajoni/ Aksidentohen duke ikur nga policia, tre të lënduar në Elbasan

news image

Një polic dhe dy qytetarë janë lënduar si pasojë e një aksidenti mes tre automjeteve në aksin rrugor Elbasan – Librazhd.

Siç raportojnë mediat në Shqipëri, aksidenti ndodhi derisa policia ishte në përndjekje të një veture, me ç’rast njëra prej veturave është rrokullisur në rrugë, ndërsa tjetra është përplasur me veturën e policisë.

Rrethanat e aksidentit mbeten ende të paqarta, ndërkohë që policia ka dalë në vendngjarje./Gazeta Sinjali/