image Aksident trafiku në një fshat të Prishtinës
[wp-story id="814678"]

Kosovë

Siguri/ Aksident trafiku në një fshat të Prishtinës

news image

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në fshatin Trude të Prishtinës, shkruan Gazeta Sinjali.

Sinjalizuesi i cili ka dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes ka thënë se aty janë parë edhe policë.

Sipas pamjeve nga ky vend, aksidenti ka shkaktuar kolonë në këtë rrugë.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe shumë shpejt do të ju informojë për detajet rreth këtij aksidenti./Gazeta Sinjali/