image Aksident mes veturës dhe kamionit në autostradën "Ibrahim Rugova" - Sinjali

Aksident mes veturës dhe kamionit në autostradën “Ibrahim Rugova”

news image

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë ditës së sotme në autostradën “Ibrahim Rugova” mes një kamioni dhe një veture, shkruan Gazeta Sinjali.

Sinjalizuesi i Gazetës Sinjali ka dërguar një video nga ky aksident ku shihen kamioni dhe vetura e aksidentuar.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga ky aksident.

Gazeta Sinjali do të ju mbajë të informuar për detajet rreth këtij aksidenti.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: