image Aksident me fatalitet në Leposaviq, vdes një person - Sinjali

Aksident me fatalitet në Leposaviq, vdes një person

news image

Një person ka ndërruar jetë në Leposaviq pasi e kishte humbur kontrollin mbi automjet dhe ishte rrokullisur, shkruan Gazeta Sinjali.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 11:05.

“Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa trupi i pajetë i viktimës me urdhër të prokurorit ju ka liruar familjarëve”, thuhet në raportin 24 orësh të PK-së. /GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin