COVID-19

Të infektuar

1194

Të shëruar

884

Të vdekur

31

Muzikë/ “Adem Jashari”, kënga e re e Gold AG dhe Shyhrete Behlulit

news image

Dy këngëtarët e njohur shqiptarë Gold AG dhe Shyhrete Behluli, e kanë publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Adem Jashari” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Për tekstin dhe muzikën është kujdesur vetë Gold AG, ndërsa për orkestrimin është përkujdesur Virusi.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Gold AG në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin