image Ada i bën Edit “dhuratën” e pazakontë, plas e qeshura në Përputhen (VIDEO)

Bota e Yjeve

Ada i bën Edit “dhuratën” e pazakontë, plas e qeshura në Përputhen (VIDEO)

news image

Para pak javësh ka filluar sezoni i ri i emisionit “Përputhen”, ndërsa tensionet kanë nisur mes konkurrentëve që tani, e në veçanti mes Adës dhe Edit.

Dyshja papritur në studio zbuloi se nuk po flasin më me njëri-tjetrin dhe se janë bërë bllok edhe në rrjetin social “Instagram”, e që atëherë nuk kanë munguar “përplasjet” dhe thumbat për njëri-tjetrin.

Ditën e djeshme, Ada i dhuroi një biberon Edit, i cili sipas saj ta vendosi atë kur flet për të.

“Dhuratën e kam për ‘princin’. Edi urdhëro këtë biberon dhe mbaje gjithmonë në gojë para se të më drejtohesh mua”, tha Ada.

Edi u tensionua dhe ia hodhi fytyrës.

View this post on Instagram

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

/GazetaSinjali/