image A po plotësohet dëshira e Ledrit për t'u bërë baba? - Fotoja e Sarës tregon gjithçka

Bota e Yjeve

A po plotësohet dëshira e Ledrit për t’u bërë baba? – Fotoja e Sarës tregon gjithçka

news image

Kohëve të fundit, mediat kanë raportuar se e dashura e Ledri Vulës, Sara Hoxha, është shtatzënë.

Mirëpo, kjo e fundit ka publikuar një fotografi në InstaStory, e cila nuk duket se është shtatzënë dhe se asgjë nuk ka të vërtetë nga raportimet e fundit, transmeton Gazeta Sinjali.

Mediat gjithashtu kanë raportuar se Sara dhe Ledri do të bëhen prindër të një vajze, mirëpo fotoja e publikuar nga e dashura e tij nuk tregon asgjë në lidhje me shtatzaninë që mediat kishin shkruar.

Kujtojmë, që çifti do të martohen së shpejti, lajm ky që nëna e Ledrit, Xheraldina Vula, kishte thënë se pas pandemisë çifti do të martohen. /Gazeta Sinjali/