image A i dhanë fund martesës me Bleron? Ky është reagimi i parë i Afronës - Sinjali

A i dhanë fund martesës me Bleron? Ky është reagimi i parë i Afronës

news image

Ditën e djeshme u shtuan dyshimet se çifti i showbizzit shqiptar, Blero dhe Afrona i kanë dhënë fund martesës së tyre, shkruan Gazeta Sinjali.

Kjo për faktin se çifti i kanë larguar të gjitha fotografitë së bashku nga rrjetet sociale, madje edhe ato të martesës.

Në vazhdimësi të ngjarjes, Blero dhe Afrona nuk kanë bërë ndonjë reagim apo sqarim për veprimin e tyre, vetëm se modelja ka publikuar një imazh në storie në Instagram duke i uruar një mike të saj ditëlindjen.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: