image Blero e Afrona i japin fund martesës? - Sinjali

Blero e Afrona i japin fund martesës?

news image

Modelja, Afrona Dika dhe këngëtari, Blero Muharrremi dyshohet se i ka dhënë fund martesës, raporton Gazeta Sinjali.

Kjo për faktin se çifti i kanë fshirë të gjitha fotografitë së bashku në rrjetet e tyre sociale.

Megjithatë, dyshja ende e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram. Sidoqoftë, nuk dihet ende e vërteta e heqjes së imazheve të tyre së bashku.

Kujtojmë se, Blero dhe Afrona janë martuar në vitin 2019, por pavarësisht martesës ata nuk kanë jetuar së bashku, pasi Afrona jeton dhe punon në Zvicër, ndërsa Blero në Kosovë.

Theksojmë se, Blero ka një martesë të dështuar me aktoren, Teuta Krasniqi me të cilën kanë edhe një vajzë, Tarën.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: