image "A është Donald Trump shqiptar", përgjigjet epike të qytetarëve të Shqipërisë - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

55.135

Të shëruar

48.572

Të vdekur

1.399

“A është Donald Trump shqiptar”, përgjigjet epike të qytetarëve të Shqipërisë

news image

Një anketë interesante është realizuar me qytetarët e Shqipërisë, të cilët janë pyetur në lidhje me origjinën e presidentit në largim të SHBA-së, Donald Trump.

Ata janë pyetur nga VizionPlus nëse Donald Trump është shqiptar, përcjellë Gazeta Sinjali.

Disa qytetarë thonë se edhe mund të jetë shqiptar, ndërsa njëri prej tyre thotë se është serb për shkak të veprimeve të fundit që ai i bëri.

Unë kushëri me Trumpin, e marrë një litar dhe ja vë te gryka dhe e ngreh te shtylla, për popullin që e ka masakruar, sidomos në radhë të parë, që është racist. Nuk vritet”, thotë ajo.

Më poshtë dëgjoni videon e plotë:

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: