image 51-vjeçari që u gjet i varur në litar nga familjarët në Suharekë
[wp-story id="814678"]

Siguri

51-vjeçari që u gjet i varur në litar nga familjarët në Suharekë

news image

Gazeta Sinjali raportoi sot se një 51-vjeçar është gjetur pa shenja jete sot në fshatin Studençan të Suharekës.

Sinjali mëson se bëhet fjalë për Eldin Gegajn, i cili u gjet i varur në litar nga familjarët e tij, pas orës 15:00.

Lajmin e kanë konfirmuar për Sinjalin nga Policia e Kosovës dhe kanë thënë se rasti është hapur si vdekje e dyshimtë.

/GazetaSinjali/