COVID-19

Të infektuar

165

Të sheruar

24

Të vdekur

3

Showbiz/ 2Ton tregon datën e re të publikimit të këngës së re

news image

Ditë më parë, këngëtari shqiptar 2Ton kishte paralajmëruar këngën e tij të re, ku edhe kishte treguar për datën e publikimit të saj.

Por, kënga ishte shtyrë për shkak të disa problemeve teknike, megjithatë këngëtari ka treguar datën e re të publikimit të këngës.

Këngëtari ka njoftuar fansat se kënga “Amore” do të publikohet nesër dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: