image 2Ton publikon këngën e re të titulluar "Nane"
[wp-story id="814678"]

Showbiz/ 2Ton publikon këngën e re të titulluar “Nane”

news image

Reperi nga Ferizaji, 2Ton ka lansuar projektin e tij me të ri muzikor.

Kënga e re titullohet “Nane” dhe është projekt më ndryshe nga këngëtari.

Meqenëse në shumicën e projekteve i këndon dashurisë, kësaj radhe këngëtari preku një temë tjetër.

Për muzikën dhe tekstin e kësaj kënge u kujdes vetë 2Ton, ndërsa beatin e bëri ROSH77.