image 29-vjeçari vjedh portën e spitalit të Sarandës - Sinjali

29-vjeçari vjedh portën e spitalit të Sarandës

news image

Specialistët e Hetimit të Krimit të Komisariatit së Policisë së Sarandës  bëjnë të ditur se është arrestuar në flagrancë duke shkatërruar një portë të vjedhur më datë 31 maj tek spitali i Sarandës.

Rastin e ka konfirmuar policia përmes një njoftimi ku thuhet se një i ri DH.T. 29-vjeçar është arrestuar për shkak se akuzohej për vjedhje.

“Një person 29 vjeçar DH.T. është arrestuar nga policia i cili kishte vjedhur  me flagrancë  dhe kishte shkatërruar një portë në një lagje të Sarandës”, thuhet në njoftimin e policisë.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: