COVID-19

Të infektuar

140

Të sheruar

23

Të vdekur

1

Boks/ Zyrtare: Shtyhet meçi Fury-Wilder, ja kur do të zhvillohet

news image

Raportohet se është shtyrë edhe ndeshja e tretë mes Tyson Fury dhe Deontay Wilder për shkak të përhapjes së koronavirusi.

Nga ekipi i Furyt thane se nuk ka shansa që ky duel të zhvillohet në korrik, dhe tetori mund të jetë data më e përshtatshme.

Ndërsa tash raportohet se meçi i tretë do të zhvillohet në Las Vegas më 3 tetor.

Dueli i fundit mes tyre përfundoi me fitore të Furyt i cili fitoi me nokaut teknik./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: