image Zjarr prapa objektit të “Iber Lepencit”, Policia dhe Zjarrfikësit në vendin e ngjarjes

Siguri

Zjarr prapa objektit të “Iber Lepencit”, Policia dhe Zjarrfikësit në vendin e ngjarjes

news image

Një zjarr dyshohet se ka shpërthyer prapa objektit të ndërmarrjes “Ibër Lepenci” në Sheshin “Bill Clinton”, raporton Gazeta Sinjali.

Kështu ka bërë me dije një sinjalizues i Sinjalit, i cili ka deklaruar se sipas informacioneve të para, flakët kanë përfshirë disa lokale.

Posa rasti është raportuar, në vendin e ngjarjes ka dalë Policia dhe Zjarrfikësit.

Sinjali do të iu mbajë të informuar me detajet e reja posa të marrë një konfirmim zyrtar nga Policia.

/GazetaSinjali/