image Zemaj: Kemi angazhuar 95 inspektorë shëndetësorë - Sinjali

Zemaj: Kemi angazhuar 95 inspektorë shëndetësorë

news image

Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Armend Zemaj, tashmë e ka kryer procesin e votimit, shkruan Gazeta Sinjali.

Zemaj para mediave u shpreh se të gjitha klasat nëpër qendrat e votimit janë të përgatitura në bazë të masave antiCOVID.

Ai është shprehur se është evidente se nuk ka grumbuj të njerëzve dhe se janë angazhuar 95 inspektorë shëndetësorë, për të përcjellë nga afër situatën./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin