image Yamal shënon gol të çmendur për Barcelonën, goditja e tij ishte 'perlë'

Futboll

Yamal shënon gol të çmendur për Barcelonën, goditja e tij ishte ‘perlë’

news image

Është duke u zhvilluar takimi ndërmjet Barcelonës dhe Granadës, duel ky në kuadër të xhiros së 21-të në La Liga.

Golin e tretë dhe të barazimit për klubin e Barcelonës e ka shënuar, Yamal në minutën e 81-të të takimit, shkruan Sinjali.

Yamal shënoi nga një pozitë mjaft e vështirë me këmbën e majt.

Rezultati aktual i takimit është 3:3.

VIDEO

/GazetaSinjali/