COVID-19

Të infektuar

4715

Të shëruar

2227

Të vdekur

101

“Xhebrailat” e Suharekës nuk i ndalë as pandemia, e përkrahën Ballkanin nga jashtë stadiumit

news image

Gjatë ditës së djeshme është zhvilluar ndeshja e Gjysëmfinales së Kupës së Kosovës në mes Ballkanit dhe Feronikelit.

Kjo ndeshje e cila përfundoi pa gola, u zhvillua po ashtu edhe pa praninë e tifozëve në stadium, shkruan Gazeta Sinjali

Kurse në disa fotografi të publikuara nga tifo grupi “Xhebrailat” shihet një numër i madh tifozësh duke e ndjekur ndeshjen nga ndërtesat afër stadiumit.

Tifozët kosovar vazhdimisht po e dëshmojnë se e duan futbollin dhe nuk i mbanë asgjë larg.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin