image Vritet me thikë një shqiptar në banesën e tij në Londër

Evropë

Vritet me thikë një shqiptar në banesën e tij në Londër

news image

Tre persona janë arrestuar si të dyshuar për vrasje, pas vrasjes së një burri të gjetur të therur me thikë në një banesë.

Policia Metropolitane tha se oficerët u thirrën në pronën jashtë High Road në Barnet, në veri të Londrës, rreth orës 03:00 BST të mërkurën, shkruan BBC.

Olsi Kuka, 30-vjeçar, u gjet me plagë të thikës dhe u shpall i vdekur në vendngjarje, thanë zyrtarët.

Dy burra, 33 dhe 25 vjeç, mbeten në paraburgim, ndërsa një 24-vjeçare është liruar me kusht.

Një 33-vjeçar i arrestuar më parë si i dyshuar për vrasje është liruar pa asnjë veprim të mëtejshëm.

/GazetaSinjali/