Video

video image

Artistët kërkojnë nga Komuna e Prishtinës që të punësohen 15 aktorë rezident në Teatrin Dodona

video image

Policët e arrestojnë, taksisti iu kthehet: Kujt ti motrën

video image

Zemaj: Ne as nuk e lejojmë e as nuk e ndalojmë faljen e namazit të Kurban Bajramit

video image

Bajrami: Mjekëve dhe infermierëve t’u ndahen shtesa në pagë prej 300€ për korrik dhe gusht

video image

Përplasje mes anëtarëve të komisionit, dështon raportimi i ministrit Veliu

video image

29 Korrik 2020

Tollovia para Agjencisë për Regjistrim Civil

video image

29 Korrik 2020

Rrahje apo inskenim, kush mund të ketë të drejtë?

video image

28 Korrik 2020

Kontigjenti i automjeteve të reja të FSK-së

video image

28 Korrik 2020

Thaçi në Infektivë, premton përkrahje institucionale për stafin shëndetësor

video image

27 Korrik 2020

Kryeministri Hoti: Në veriun e Kosovës janë bërë plotë veprime jo në përputhje me ligjet e Kosovës, nuk ka dy standarde, ligji është një

video image

24 Korrik 2020

“S’kemi çka me lypë në Bruksel pa i heq vizat, pa prezencen e SHBA-së marrëveshja zor se është e zbatueshme”

video image

24 Korrik 2020

Selimi i VV-së flet serbisht duke ironizuar me takimin Hoti-Vuçiq

video image

23 Korrik 2020

Kullat në Prekaz janë në rrezik, kërkohet intervenim i shpejt

video image

23 Korrik 2020

Murati e Selimi nga VV i mbështesin punëtorët e Telekomit: Ishte e ditur se kontrata me “Z-mobile” do ta gjunjëzonte Telekomin

video image

23 Korrik 2020

Shumë replika ndërmjet Osmanit dhe deputetëve të LDK-së, Zemaj – kryeparlamentares: Mos na rreh